fbpx

Event Office | Music & Live Event Management

MEDYA

Cem Adrian’ın Azerbeycan halkıyla artık gelenekselleşen buluşmaları bu sene de muhteşem oldu. Adrian’ın başkentin görkemli konser salonu Bakü Kongre Merkezi’nde sahneye adım attığı andan itibaren gösterilen sevgi gösterileri muhteşemdi. Mütevazı hallerine aşina olduğumuz genç sanatçı, bir buçuk saatten fazla sahnede kaldı

Geçtiğimiz hafta sonu kardeş ülke can Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de muhteşem bir konser etkinliğindeydim. Tabii ki üstad Cem Adrian konserinden söz ediyorum. Her yıl Cem Adrian ile Azerbeycan halkının buluşması muhteşem oluyor. Adeta gelenekselleşmiş diyebilirim. 13 Ocak akşamı Azerbaycan’ın en prestijli mekanlarından biri olan meşhur Bakü Kongre Merkezi’nde yaklaşık dört bin kişi ile buluştu Adrian… Sahneye adım attığı andan itibaren büyük coşku ile karşılanan şarkıcıya, dört bin kişi her şarkıda durmaksızın eşlik etti. Her zaman mütevazı hallerine aşina olduğumuz Cem Adrian da bu sevgiyi ilgiyi adeta bağrına bastı. Muhteşem bir performansla bir buçuk saatten fazla sahnede kaldı.

Genelde konser izlenimlerimi aktarırken bazı farklı performanslardan bahsederiz. Bültenler yazılır mesela; “Sahnede adım atmadık bir yer bırakmadı, şöyle dansetti böyle terledi vs” diye. Sevgili okurlarım işte Cem Adrian konseri için bütün bunlara gerek kalmıyor. Devleştiği sahnede sadece şarkılarını söylüyor ve herkesi hipnoz etmeye yetiyor. İşte Bakü de o gece bu büyülü hipnozu yaşadı o gece, konserden edindiğim en büyük izlenim buydu.

Gelelim işin organizasyon kısımlarına… Event Office tarafından gerçekleştirilen organizasyon baştan sona kusursuzdu. Azerbeycan’ı Türk şarkıcılarla büyük etkinliklerde buluşturan başarılı ikili Togay Tekşen ve Zafer Balkaya’nın davetiyle gittim Bakü’ye… Bu tarz işlerin artmasında emek verenlerin de payı büyük diye düşünüyorum. O yüzden bu kadar kusursuz organizasyonları için bu iki ismi ayrıca kutlamak istedim. Elinize sağlık…

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/cumartesi/hakan-uc/2024/01/20/cem-adrian-bakuyu-salladi

Festival in Baku

In the picturesque city of Baku, a grand festival that has been long-awaited by music enthusiasts finally unfolded – the first-ever Bizon One World Fest 2023 organized by Event Office. Held on the enchanting shores of the Caspian Sea, the event spanned two magical days, captivating the hearts of more than 5,000 attendees.

Headlined by Yüksek Sadakat, an iconic band from Türkiye renowned for their festival performances, and the immensely talented group Mavi Grin, the festival’s lineup was a harmonious fusion of international and local talent. The stage was graced by popular Azerbaijani artists such as Paster, Mardan Kazimov, Ayna Band, Etüt Band and a lineup of vibrant DJs, each adding their unique flair to the vibrant musical tapestry.

https://www.dailysabah.com/arts/music/burak-king-turkish-rap-star-redefines-the-genre

Koray Avcı Bakı Konserti

Koray Avcı 2023 Bakı Konserti – ARB TV Söz Baz

Haberin Devamı: 

https://youtu.be/hRXjolWPeF0 

Koray Avcı Bakı Konserti

ATV Azərbaycan Şou Xəbər

Haberin Devamı: 

https://youtu.be/Y5_uCbK_qV8

Mabel Matiz 2023 Bakı Konserti – ARB TV Söz Baz

Haberin Devamı: 

https://youtu.be/VHWq7Y5-VT4 

Bakü Kongre Merkezi’nde 4 bin kişilik konser (Sabah Gazetesi / Hakan Uç)

Geçtiğimiz hafta sonu Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de yer alan Bakü Kongre Merkezi’nde görkemli bir konser vardı. Salonu hınca hınç dolduran 4 bin müziksever, Duman grubunun şarkılarıyla coştu.

Haberin Devamı: https://www.sabah.com.tr/magazin/baku-kongre-merkezinde-4-bin-kisilik-konser-6320913

HASAN CAN KAYA – Space TV Bakü

Hasan Can Kaya Space TV – Space Magazin Proqramı Məşhur komediya ustası Hasan Can Kaya, Bakı Konqres Mərkəzində Azərbaycanlı heyranlarına bol -bol gülüş dəqiqələri yaşatdı.

TÜRK YAZARLARA BÜYÜK İLGİ (3 KASIM 2021 – GÜNAYDIN)

Sirab-la Pozitiv Həyat seminarları təqdimatıında Ahmet Şerif İzgören Nizami Kino Mərkəzi səhnəsində idi.

AHMET ŞERİF İZGÖREN – Space TV Bakü

Sirab-la Pozitiv Həyat seminarları təqdimatıında Ahmet Şerif İzgören Nizami Kino Mərkəzi səhnəsində idi.

İşgüzar Bakı – ARB24 TV (Azərbaycan) // Togay TEKŞEN (Event Office)

 

AZERBAYCAN’DAN MÜZİK SEKTÖRÜNE CAN SUYU (Sabah Gazetesi / Hakan UÇ)

Pandemiden en çok etkilenen sektörlerin başında tabii ki müzik var. Bu süreçte Azerbaycan’da yapılan ve Türk sanatçıların tercih edildiği organizasyonlar sektöre gerçekten kan verdi. Togay Tekşen ve Zafer Balkaya‘nın sahibi olduğu Tio Group bünyesinde sayısız organizasyon yapan Event Office, Türkiye ve Avrupa ülkeleri dışında son dönemlerde Azerbaycan’da da başarılı işlere imza attı. Azerbaycan halkının Türk sanatçılara ilgisinin büyük olmasını fırsat bilen başarılı iki organizatör, Azerbaycan’ın sanatçılar ve sektör için iyi bir gelir kapısı olduğunu belirtti. Hem Türkiye’de hem de Azerbaycan’da yaz boyunca pandemi tedbirleri altında büyük ve kaliteli işler yapacaklarını belirten Zafer Balkaya ve ekibini tebrik etmek isterim.

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/hakan-uc/2021/06/23/yazin-sarkisi-hadiseden-geldi

RAP’Çİ CEZA BAKÜ’YÜ SALLADI. 3BİN KİŞİYİ ÇOŞTURDU. (Sabah Gazetesi / Hakan UÇ)

Türkiye’de rap müziği Ceza ile tanıdığımız bir gerçek. Yıllardır genç rap’çilere ve rap müzikseverlere verdiği ilham ortada. Onu geçtiğimiz günlerde ilk kez Bakü’de canlı canlı izleme fırsatı yakaladım. Aslında konserde sadece onu değil, Ceza severlerin coşkusunu da izledim diyebilirim.

Daha önce birçok konser izledim, seyircinin bu denli coştuğu bir performansa ilk kez tanık oldum. Gecede şarkının daha ilk sound’unda onbinler adeta çılgına dönüyordu. Bu şarkıya veya şarkıcıya eşlik etmek değildi sadece, başka bir tılsıma kapılmış gibiydi seyirci. Ceza, bu geceyle birlikte Bakü’de star olduğunu da kanıtladı.

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/hakan-uc/2019/12/25/rapci-ceza-bakuyu-salladi-3-bin-kisiyi-costurdu

Türkiyəli ifaçı Bakı konsertində azərbaycanlı fanatlarının əzbər bildikləri hirlərini səsləndirib və yeni konsert proqramı ilə qayıdacağına söz verib

BAKI, 26 dekabr — Sputnik. Məşhur türkiyəli reper, daha çox Ceza ləqəbi ilə tanınan Bilgin Özçalkan Bakı Elektra Events Hall-da çıxış edib.

Haberin Tamamını Oku:  https://sputnik.az/culture/20191226/422718953/turkiyeli-reper-bakida-konsert-verib.html

15 kişiyle sahneye çıkacak. (Sabah Gazetesi / Hakan UÇ)


Bu hafta sonu yine bir konseri takip edeceğim. Ceza’nın, Pera Organizasyon ve Atlantis Yapım işbirliğiyle Azerbaycan’ın Bakü şehrinde vereceği konserini izleyeceğim. Bu performansın diğerlerinden farkı olacağını şimdiden söylemeliyim. Ünlü rapçi, 15 kişilik bir kadro ile sahnede olacak. Konserin, şimdiden beni heyecanlandırdığını söylemeliyim.

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/hakan-uc/2019/12/18/1-milyon-euroluk-konseri-elinin-tersiyle-itti

EDİS’i takipteyim (Sabah Gazetesi / Hakan UÇ)

Genç neslin en başarılı isimlerinden Edis’i daha önce hiç sahnede canlı izlemedim. Yeni imajı ve yeni ekibiyle yaptığı çalışmaları merak ediyorum açıkçası. Edis ile bu hafta Almanya turnesinde birlikte olacağım. 5 Nokta 4 ve Event Office organizasyonu ile; Edis’le Almanya’nın Frankfurt, Köln ve Stuttgart şehirlerini gezeceğiz. Onu yakından izleyip görüşlerimi de sizinle paylaşacağım. Bu turneye çok profesyonelce hazırlandıklarını duydum. Avrupa’daki Edis’i, ben de sizin kadar merakla bekliyorum.

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/hakan-uc/2019/11/20/ezhel-ezer-gecer 

Türkiyənin ən sevilən rok qruplarından biri olan “Duman” Bakı dinləyicilərinə hər mahnını əzbər oxutdu. Konsertin ən maraqlı məqamlarını Sputnik Azərbaycan-ın videosunda izləyin.

Dünən axşam Elektra Events Hall-da keçirilən konsertdə iynə atsan, yerə düşməzdi. 8 illik fasilədən sonra Bakıya konsertlə qayıdan “Duman” hər mahnısını “teşekkür ederim, arkadaşlar, çok güzelsiniz” sözləriylə bitirirdi. Biz də elə deyərdik, çünki Bakı dinləyiciləri rok qrupunu, doğrudan da, çox yaxşı qarşıladılar. Hər mahnını “Duman”la birlikdə oxudular, hər yeni parçanı alqışla qarşıladılar, konsertin sonuna qədər enerjini saxladılar. Halbuki, yalnız konsertin başlamasını iki saat gözləməli oldular.

Haberin Tamamını Oku: https://sputnik.az/video/20191027/422152341/Bakda-darma-duman-bir-konsert.html

7.3 Oktav Sesiyle Bakü'yü Salladı (Sabah Gazetesi / Hakan Uç)

CEM Adrian, dört yıl sonra Bakü’de hayranlarıyla buluştu. Binlerce hayranının alkışları arasında sahneye çıkan Adrian, ‘Öf Öf’ şarkısıyla ortalığı yıktı. Sanatçı, “Burada olmak büyük mutluluk”dedi. Farklı ses rengi ile tanınan Cem Adrian, geçtiğimiz günlerde The Colors ve Pera Entertaiment Bakü işbirliği ile Azerbaycan'da düzenlenen konserinde binlerce hayranıyla buluştu. Adrian'ın 28 konserlik maratonunun 18'inci durağı, Bakü'deki Elektra Event Hall oldu.