fbpx

Event Office | Music & Live Event Management

EVENT OFFICE

We Are The EVENT OFFICE

EVENT OFFICE başta Türkiye olmak üzere Azerbaycan ve Avrupa’nın birçok ülkesinde faaliyet gösteren etkinlik planlama ve organizasyon şirketidir.

EVENT OFFICE her türlü etkinliğin planlanması, organizasyonu ve yönetimi konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Özellikle biletli etkinlikler, kurumsal etkinlikler, tiyatrolar, konferanslar, seminerler, lansmanlar, özel davetler, sahne sanatları gibi birçok alanda profesyonel bir ekiple eğlence ve pazarlama şirketi olan EVENT OFFICE​; kitlelere sanatçılar ve işbirlikteliği yaptığı markalarla kültür ve eğlence deneyimleri sunar. 

EVENT OFFICE olarak amacımız farklılıklar yaratarak, güvenilir, yenilikçi, üstün hizmet ilkelerini gözeten uzman ekibimizle, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Etkinlik, reklam ve tanıtım sektöründe köklü ve yenilikçi yapısıyla daima kaliteli hizmet sunmak.

KURUMSAL ETKİNLİKLER

EVENT OFFICE markanız adına konaklamadan transfere, dekorasyondan, teknik ekipman desteğine, sanatçı teminine, mekan seçiminden , mekan ve sahne tasarımına ve her türlü organizasyonunuzun geliştirilmesi ve yönetilmesi adına çözümler sunmaktadır.

EVENT OFFICE, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş etkinlik planlaması sunar. Planlama sürecinde, müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak ve isteklerini doğru bir şekilde yorumlamak için önemli bir rol oynarlar. Bu sayede, müşterilerinin beklentilerini aşan bir hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlarlar.

NELER YAPARIZ?

Başta Azerbaycan ve Türkiye olmak üzere Avrupa'nın birçok şehrinde gerçekleştirdiğimiz başarılı konser, parti organizasyonlarıyla ünlü isimleri binlerle buluşturuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz Belediye ve Üniversite Festivalleri ile kurum ve markalara A'dan Z'ye hizmet vermekteyiz.

Markaların mal ve hizmetlerini konsepte uygun tasarımlar ve içeriklerle doğru yer ve doğru zamanda tüketiciyle buluşturuyoruz.

Alışveriş Merkezleri Etkinlikleri / Bayi Toplantıları / Lansman Etkinlikleri ile anahtar teslim hizmet vermekteyiz.